משרד עורכי הדין תיק, גלעד, קינן

משרד עורכי הדין תיק, גלעד, קינן הינו משרד בוטיק בתחום הנדל"ן (מקרקעין), המטפל בעסקאות ובליווי פרוייקטים בתחום זה. משרדנו מתמחה בליווי קבוצות רכישה, במלונאות ובעסקאות מורכבות במימון. 

משרדנו הוקם בסוף שנת 2002 במטרה מוצהרת, להציע שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר, תוך קביעת נורמות וסטנדרטים "אחרים" במתן שירות, והוא התפתח מאז בצורה מרשימה והתבסס כמשרד עורכי דין מוביל בתחום הנדל"ן. הכרה במעמדו זה של משרדנו נתקבלה גם בפרסומים של גופי דירוג ישראליים מובילים, אשר דירגו את משרדנו ברשימת משרדי עורכי הדין המובילים בתחום המקרקעין (דן אנד ברדסטריט) וברשימות משרדי הבוטיק המובילים והבולטים בישראל בתחום זה (BDI Code), וכן בדירוגים של גורמים בינלאומיים (Legal 500, Chambers and Partners ו- Legal Expert), אשר כללו את משרדנו ואת השותפים המובילים בו ברשימותיהם המקבילות למשרדי הנדל"ן ועורכי הדין המובילים בישראל בהתאמה. בנוסף נכלל משרדנו בקבוצת העילית של משרדי עורכי הדין בתחום ההתחדשות העירונית (BDI). 

אנו מאמינים בהענקת טיפול משפטי מקצועי, ברמת העמקה והבנה הגבוהה ביותר שבנמצא. בנוסף, הואיל ומשרד עורכי דין חייב לספק ללקוחותיו שירות בלתי מתפשר באיכותו – חרטנו על דגלנו את הרצון הבלתי-נלאה, לספק ללקוחותינו שירות משפטי יצירתי, מסחרי, מהיר ונמרץ, ברמת זמינות גבוהה ביותר, כל זאת בד בבד עם שמירה על קשר אישי הדוק עם לקוחותינו, ומתן קשב רב לצרכיהם ומטרותיהם. אופיו המיוחד של השירות הניתן על ידי צוות משרדנו הינו כזה, המאפשר ללקוח להירגע, "להישען לאחור" ולדעת כי מישהו "קושר עבורו את החוטים" ועושה עבורו את העבודה, תוך נטילת יוזמה וקידום העניינים שבטיפולנו "בדחיפה" וביעילות. 

אנו יכולים לציין בסיפוק, כי משרדנו מעניק שירות "לא שגרתי", רענן, נמרץ ושונה, במהירות תגובה שאין לה אח ורע בשוק משרדי עורכי הדין בישראל, והכל באופן הגורם לו להתבלט בנוף משרדי עורכי הדין בישראל. 

האסטרטגיה העסקית בה בחרנו – שהינה מתן שירות איכותי וטוטאלי ללקוחותינו במסגרת של משרד-בוטיק, קטן ואיכותי, המספק שירות אישי במעורבות גבוהה (וחריגה ביחס למקובל) של השותפים המובילים בכל שלבי העסקאות והעניינים המטופלים על ידינו – מאפשרת לנו לשרת בהצלחה מגוון חברות ציבוריות, קשת רחבה של קבוצות נדל"ן והשקעה, וכן לקוחות גדולים ומכובדים אחרים, השמחים לשוב ולהפקיד את הטיפול בענייניהם המורכבים והגדולים בידינו, בכל פעם מחדש, באופן שמסב לנו הנאה, סיפוק וגאווה גדולים. הופענו בשוק משרדי עורכי הדין בתחילת המילניום הנוכחי, והצלחנו לטפס במהלך השנים, רק בזכות איכות השירות הבלתי מתפשר, המיוחד והייחודי שאנו מעניקים, ורק בזכות רמתם האישית ואיכותם של אנשינו. התחייבנו כלפי עצמנו, כי נמשיך ונדבק בדרך מיוחדת זו, גם בעתיד.

מרכז עזריאלי 3 (המגדל המשולש, קומה 37), תל אביב 6702301

03-6081960

Google+
facebook

מגדלי סמדר - פרוייקט מגורים יוקרתי ברובע הפרחים בלב קריית גת
​רימקס אלפא קריית גת - משרד תיווך בקרית גת. המשרד מתמחה בדירות למכירה בקרית גת.

עמוד הבית  | כרמי גת  | רובע הפרחים  | נדל"ן בקרית גת 

כתובת: מלכי ישראל 178, משרד 48, מתחם "ישפרו סנטר", קריית גת  

    טל': 08-6522522      אתר: www.remax-israel.com/alpha