דירות למכירה בקרית גת

21.3.2017

ידוע כי בשנים האחרונות יש מגמות חדשות בתחום המגורים. עד היום היתה יותר נהירה של אנשים לכיוון המרכז, ואילו עכשיו יש יותר זוגות צעירים העוברים מהמרכז ומהערים הגדולות דווקא החוצה לאיזורים יותר קטנים, שקטים ונעימים, בהם יש איכות חיים יותר גבוהה. קבוצות רכישה מאפשרות לזוגות צעירים עם תקציב מוגבל לרכוש את דירתם הראשונה. כיצד השפיעה מגמה זו על מחירי הנדל"ן בעיר, ולמה כולם מדברים עכשיו על דירות למכירה בקרית גת?

 

במקומות כמו קרית גת אנחנו רואים יותר ויותר קהילות צומחות וגדלות, ויותר זוגות צעירים. אחד מהיתרונות המשמעותיים של הקהילות האלה הוא שהן רחוקות מערים וישובים מרכזיים אחרים. 

 

הרבה צעירים וגם משפחות וזוגות צעירים בוחרים באזור הדרום ובקרית גת כיוון שאלו ערים בתהליך התחדשות, עם איכות חיים ובלי עומס ולחץ. דוגמא מצויינת לכך הוא כמו התהליך שמתרחש בשכונת הפרחים: הדירות בשכונה נמכרות במחירים אטרקטיביים, ואחת מהסיבות לכך היא שקריית גת הופכת להיות מרכז אטרקטיבי ביותר עבור אוכלוסיות חדשות ומגוונות.
 

ניתן למצוא דירות למכירה בקרית גת ברמה גבוהה ובמחירים נמוכים יחסית. בזכות המחירים האטרקטיביים הללו, זוגות וצעירים באופן כללי יכולים לספק לעצמם איכות חיים טובה וחיי קהילה ותרבות איכותיים: חינוך, מקומות עבודה ועוד.

 

אם תמיד רציתם דירה חדשה מהניילונים שתהיה רק שלכם ללא דיירים קודמים שגרו בה, אין ספק שהפרוייקטים החדשים בעיר מתאימים לכם. בזכות ההאצה בבנייה בעיר, אפשר למצוא בעיר הרבה מבנים אטרקטיביים למגורים, בהן המחירים עדיין אטרקטיביים והמפרטים טובים גם לצעירים וגם למבוגרים - גם לזוגות שזו היא הדירה הראשונה שלהם, וגם לפנסיונרים המחפשים שינוי ומקום מגורים שקט ואיכותי.

 

 

לפני שאתם בוחרים דירה, עליכם לקחת בחשבון את המאפיינים של דירות חדשות בהשוואה לדירות קיימות. למשל, בדירות החדשות בדרך כלל החדרים קטנים יותר. בנוסף, הדירות החדשות שנמצאות בבניינים החדשים שבמרכז העיר הן יקרות יותר מאשר הדירות שנמצאות בשכונות המרוחקות יותר ממרכז העיר.

 

 

כאשר רוכשים דירת יד שנייה, תוכלו בקלות לבדוק את הגודל של הדירה ואת הנוף הנשקף מהחלון. יש אנשים המעדיפים לקנות דירה שזקוקה לשיפוץ ולעצב אותה לפי הטעם שלהם, ורואים בדירות ישנות יחסית הזדמנות פז. 

דירות חדשות עלולות להגיע עם הוצאות גבוהות מאוד של דמי ניהול. מצד שני, בדירות יד שנייה הבניין ישן יותר אז יכולות להיות יותר הוצאות תחזוקה. בדירות יד שנייה לרוב תתקיים גביה של ועד בית, ואילו בדירות חדשות לעיתים קרובות קיימת חברת אחזקה או חברת ניהול המנהלת את כל העניינים האלה עבור דמי ניהול.

 

יש לציין כי קיים זינוק במחירים של הדירות בשנים האחרונות, והוא הגיע גם לפריפריה ולערים כמו אשקלון וקרית גת. יחד עם זאת, מחירים של דירות למכירה בקרית גת עדיין לא ישרו קו לגמרי עם מחירי הדירות במרכז הארץ. אך עדיין צריך לקחת בחשבון שהשדרוג של הרכבת לבאר שבע – שקיצר את הנסיעה לקרית גת לחצי שעה וקירב אותה לתל אביב, תרם לעלייה במחירי הדירות.

 

לסיכום, קרית גת ממשיכה לגדול ולהתפתח ולכן היא ממשיכה להציע יותר ויותר לתושבים שלה, הישנים וגם החדשים. תושבי קרית גת רבים נהנים גם מקהילה גדולה ומגובשת עם אפשרויות רבות ומגוונות לילדים ולנוער ואפילו למבוגרים, ומגוון גדול של בתים למכירה בפרוייקטים משובחים. ברור שבעקבות ההתפתחות הנהדרת בקרית גת, קל יותר היום למצוא דירות למכירה בקרית גת יותר מאשר אי פעם, והיתרון הוא שהמחירים עדיין אקטרקטיביים. 

 

אז פנו אלינו עוד היום והתחילו את דרככם החדשה!

Please reload

עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Classic
ארכיון
Please reload

חדשות אחרונות
Please reload

חיפוש לפי תגיות
Please reload

Google+
facebook

מגדלי סמדר - פרוייקט מגורים יוקרתי ברובע הפרחים בלב קריית גת
​רימקס אלפא קריית גת - משרד תיווך בקרית גת. המשרד מתמחה בדירות למכירה בקרית גת.

עמוד הבית  | כרמי גת  | רובע הפרחים  | נדל"ן בקרית גת 

כתובת: מלכי ישראל 178, משרד 48, מתחם "ישפרו סנטר", קריית גת  

    טל': 08-6522522      אתר: www.remax-israel.com/alpha