פרוייקטים נדל"ניים חדשים בדרום הארץ

לא פעם אנו שומעים בתקשורת על כך שמחירי הדיור לא מפסיקים לעלות וכי אין די פרויקטים נדל"ניים ביחס לביקוש. חשוב להבין כי כשבודקים את הדברים לעומק, מסתבר כי כאשר מתרחקים מתל אביב ומיתר הערים הממוקמות בגוש דן, ניתן למצוא דירות במחירים שפויים ואפילו בפרויקטים חדשים. הפעם נבקש לספר על פרויקטים נדל"ניים חדשים באזור דרום הארץ, כך שאם תישארו אתנו תוכלו לדעת הכול לגבי דירות למכירה בקרית גת, למשל, ואף לגלות היכן מצוי ריכוז הפרויקט הגדול ביותר של הזמן האחרון.

הסכם גג לפיתוח נדל"ני

זה דבר ידוע, כי באזור באר שבע, אשקלון ואשדוד הולכים ומוקמים בנייני מגורים גם בימים אלה. יחד עם זאת, אין גם כל ספק שהפרויקט הגדול, השאפתני והמיוחד ביותר, נמצא לא שם אלא בקריית גת. על פי התחזית, העיר צפויה להכפיל ואפילו לשלש את מספר תושביה כבר בעתיד הנראה לעין. מצב זה יתאפשר, כמובן, על בסיס תנופת בניה הכוללת כמה וכמה פרוייקטים בכרמי גת.

הפרויקט של קריית גת

 

כרמי גת הינה השכונה החדשה שאושרה וכבר החלה להיבנות בחלק הצפוני של קריית גת. לא מדובר בהתרחבות עירונית רגילה כי אם בתוכנית שמתחילתה ועד סופה מגלמת מהפך. זהו מהפך במחשבה, בחידוש ובתכנון. המהלך התכנוני של הפרויקט כולו מבוסס על רעיון הסכם הגג. משמעות הדבר היא כי התקיים שיתוף פעולה כבר משלב התכנון וגם בהוצאת מכרזים. שיתוף הפעולה ההדוק כלל את משרד האוצר ואת משרד השיכון, גם העירייה השתתפה וכן גופים תכנוניים והנדסיים. עוד לפני שהחלו העבודות כבר הוחלט על תשתיות שיוקמו, פארקים שיוכשרו, בתי ספר ומוסדות ציבור שיבנו.

פרויקטים של בניה חכמה וירוקה

אם אתם מתעניינים ברכישת דירות חדשות בקרית גת חשוב שתדעו שהפרויקטים הנדל"ניים החדשים בעיר נשענים על רעיון הבניה החכמה והירוקה. מכיוון שמדובר בשכונה אחת שבתוכה מוקמים באותו הזמן הרבה מאוד פרויקטים במקביל וכן בזכות המהלך התכנוני יוצא הדופן, ניתן סוף סוף להוציא לפועל בישראל את רעיון העיר החכמה.

אז מה זה בעצם.  

שכונות יוקמו כשכונות חכמות, עם כל החידושים. כל התשתיות יתבססו על שירות מקסימלי לתושב, איכות חיים וחיסכון במשאבים. הבניה נעשית תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, חסכוניות וחדשות. הבניינים יוגדרו כירוקים באמת, חסכוניים באנרגיה ולא בזבזניים. כל זאת, בשילוב מערכות טכנולוגיות מהשורה הראשונה, פיזור אופטימלי של תשתיות, פארק סביבתי ירוק ותשתיות תחבורה למקסימום נגישות. 

פרויקטים נדל"ניים ממיטב החברות

אי אפשר לדבר על פרויקטים נדל"ניים חדשים בדרום הארץ בכלל ובפרט על דירות חדשות למכירה בכרמי גת בלי להזכיר כמה מהשמות והחברות שאחראים על הבניה והייזום. בין אלה הבונים את הדרום נמצאים חברות וקבלנים כמו באמונה וגינדי, דונה וי.ח. דמרי, קבוצת גבסו וקריית האחדות. נקודה חשובה הראויה מאוד לציון היא כי לצד פרויקטים של חברות קבלניות, על מכרזי הבניה מתמודדות ולמעשה כבר זכו כמה מקבוצות הרכישה הרציניות ביותר. קריית האחדות, למשל, שזכתה באחד המרכזים הנחשקים לפיתוח החלק החדש של קריית גת מציעה את סטנדרט הבניה הגבוה המקובל לצד מחיר לרוכש המגלם הנחה משמעותית.

אלפי יחידות דיור חדשות

כרמי גת, השכונה החדשה שהיא גם הפרויקט הנדל"ני המרכזי של אזור הדרום בשנים האחרונות, תכלול בעיקר פרויקטים של מבני מגורים מודרניים אך גם אזורים שיוקמו בשיטת בנה ביתך. השטח המוקצה לכלל הפרויקטים מוערך בכ-3000 דונם. מספר יחידות הדיור הכולל מוערך בקרוב ל-8000. ראוי לציין כי בפרויקטים שהולכים ולובשים צורה וגוף מביעים עניין לא רק זוגות צעירים ומשפחות מבין תושבי הדרום. בזכות הנגישות לאזור המרכז, הקרבה לכביש 6 ותחנת הרכבת, גם תושבי המרכז מביעים עניין ויש כאלה שכבר הקדימו להצטרף. לאור ההערכות כי במשך המחירים צפויים לעלות (באופן הדומה לתהליך שאירע בזמנו במודיעין), מדובר בתהליך טבעי והגיוני.   

Google+
facebook

מגדלי סמדר - פרוייקט מגורים יוקרתי ברובע הפרחים בלב קריית גת
​רימקס אלפא קריית גת - משרד תיווך בקרית גת. המשרד מתמחה בדירות למכירה בקרית גת.

עמוד הבית  | כרמי גת  | רובע הפרחים  | נדל"ן בקרית גת 

כתובת: מלכי ישראל 178, משרד 48, מתחם "ישפרו סנטר", קריית גת  

    טל': 08-6522522      אתר: www.remax-israel.com/alpha