נדל"ן בקרית גת

מי לא רוצה לבצע עסקת נדל"ן כלכלית, רווחית, שמתוזמנת נכון ושעתידה להניב פרי רווחי? עם זאת, כל עסקת נדל"ן דורשת הבנה מעמיקה לצד לא מעט שיעורי בית, ועל כן מוטב לבחון מהי המגמה העכשווית עבור רכישה חכמה. ובכן לאחר בחינה קצרה ניתן למצוא שכיום ישנם יתרונות רבים עבור מי שמבקש לבצע השקעה באמצעות נדל"ן בקרית גת דווקא, ולכך ניתן למצוא מספר סיבות מבטיחות:

שינוי מגמתי מוביל להזדמנות כלכלית

ראשית נציין שניתן למצוא נכסים שזה עתה הבנייה שלהם הסתיימה (או שעתידים להסתיים בשנים הקרובות) ואף שהמחירים מאוד אטרקטיביים, וישנן דירות רבות למכירה בקרית גת. אי לכך, בעוד שבשנים האחרונות המחיר הגבוה הניס לא מעט משקיעים לצד רוכשים, הרי שכיום ניתן לראות בקריית גת שינוי מגמה, ולו בזכות נכסים כלכליים חדשים שמאפשרים לבצע עסקה כדאית ולעמוד בתשלומים, כך שללא ספק מדובר בהזדמנות, במיוחד כאשר המומחים מצביעים על מגמה חיובית - מצביעים על כך שהביקוש עבור מגורים בקריית גת רק עולה, ועל כן ניתן בבוא היום להשכיר את הדירה באופן רציף ואף למכור אותה ברווח נאה, ועל כן ניתן לראות שאכן מדובר בעסקה אמינה.

קריית גת צועדת קדימה

רגע לפני שנציג את היתרונות להשקיע בשכונות החדשות בקריית גת, כגון רובע הפרחים או שכונת כרמי גת, נציין שקריית גת מהווה יעד נהדר, ולו בזכות הקרבה המידית לת"א, צירי התנועה הנוחים והשיפור המשמעותי שחל בשנים האחרונות בהיבט התעסוקתי. מכאן שמדובר בעיר עם הבטחה גדולה שכבר בימים אלו מתחילה להתממש. כמו כן, גם חשוב לדעת שבימים אלו נבנות בעיר מספר שכונות חדשות אשר עתידות למשוך שלל משפחות אשר מחפשות אחר אלטרנטיבה לחיי המרכז התובעניים, ועל כן התושבים החדשים לצד התשתיות החדשות והפרויקטים המבטיחים עתידיים למשוך את קריית גת קדימה ולהפוך אותה ליעד מאוד מבוקש. אי לכך ניתן להסיק שמוטב להשקיע בה כל עוד המחירים יחסית נמוכים.

הסכם גג שמשחק לידיים שלכם

אם כן היכן ניתן למצוא פרוייקטים נדל"ניים בקרית גת שמבטיחים תשואה נאה? ובכן יש לבחון מספר פרויקטים חדשים אשר מושכים משפחות חדשות וכוללים את כלל החבילה שמציעה איכות לצד נוחות חיים, ועל כן יש לציין לטובה את שכונת כרמי גת ואת שכונת הפרחים, וזאת כיוון שמדובר בפרויקטים שכוללים "הסכם גג", כלומר הממשלה מתחייבת לדאוג לכל התשתיות שהופכות פרויקט בינוני לפרויקט מבטיח, וזאת כי בין היתר ישנה הבטחה מצד המדינה לפתח מוסדות חינוך, קופות חולים, ריאות ירוקות, תחבורה נוחה ועוד, כך שכל משפחה שמגיעה אל השכונה החדשה תיהנה ממענה חדיש ומושכל עבור התנהלות יומיומית נוחה ותומכת.

נדל"ן בקרית גת- הבטחה של שכונה

אם לצורך הדוגמה נתמקד בשכונת כרמי גת, נציין שהיא צמודה לרכבת (כך שתוך חצי שעה ניתן להיות בעזריאלי בת"א, לדוגמא), כמו כן היא ממוקמת בצפון העיר בצמוד לכביש 35 ולכביש 6, ובאופן כללי מדובר בפרויקט רחב היקף שעתיד לכלול כ7,500 דירות חדשות. אי לכך ניתן להבין מדוע חכם כיום להשקיע עם נדל"ן בקריית גת - כל עוד ישנה מגמת בניה והמחירים עדיין יחסית נמוכים - במיוחד אם חוברים אל קבוצת רכישה. קראו עוד על נדל"ן בעיר בגלובס.

יתרונותיה של קבוצת רכישה

מי שמחפש אחר אופציה יותר מבטיחה עבור השקעה, עתיד ליהנות מהאפשרות לחבור את קבוצת רכישה, וזאת כי באופן שכזה ניתן לרכוש דירה חדשה במחיר יותר משתלם ואף להשפיע על קבלת ההחלטות שנוגעות לאופי הבנייה. כמו כן, בכוחה של קבוצת רכישה ליהנות מהקלות במיסים, ואף לרוב ניתן ליהנות ממחיר מוזל באופן משמעותי עבור הדירה (בערך כ35% פחות). עוד נציין שכאשר נמצאים בקבוצת רכישה ניתן להיות בטוחים שגם אם הקבלן יפשוט את הרגל, הרי שהדבר לא ישפיע על חסכונות הקבוצה, כיוון שמראש הקרקע בבעלותה, וכיוון שמראש התשלום לקבלן מותאם לקצב ההתקדמות שלו.

מחיר דירה עבור קבוצת רכישה

אם לצורך הדוגמה נחזור לאפשרות לרכוש דירה, נמצא שקבוצת רכישה מוזמנת להתמודד מול מכרזים מטעם מקרקעי ישראל, כלומר מוזמנת ליהנות מדירות חדשות במחירים נמוכים במיוחד. מבקשים דוגמה? ובכן משתתף בקבוצת רכישה מוזמן ליהנות מדירת שלושה חדרים בתמורה ל650,000 ₪, כאשר מי שמבקש ארבעה חדרים, סה"כ צריך להוסיף כ30,000 ₪. לסיכום, בזכות תנופת הבנייה, תוכלו למצוא היום נדל"ן בקרית גת שיהווה השקעה טובה או רכישה משתלמת ביותר.

מבקשים לחבור אל קבוצת רכישה?

לאחר שהבנו שאחת הדרכים הכמעט יחידות על מנת להשיג דירה חדשה במחיר מוזל באופן משמעותי היא לחבור אל קבוצת רכישה, עתה יש להבין כיצד ניתן לחבור ועל כן נציין שלוש דרכים:

  1. ראשית ניתן לפנות אל מנועי החיפוש ולבחון האם יש קבוצות רכישה אשר מחפשות פרטנרים נוספים באזור בו מתעניינים, כאשר לאחר שמוצאים קבוצה מעין זו יש לבחון את מקצועיות העורך הדין שמלווה אותה, את הרזומה של הקבוצה ואף יש לבחון האם היו אנשים שעזבו את הקבוצה בשל קשיים או חוסר שביעות רצון.

  2. דרך שנייה הינה להקים בעצמכם קבוצה!

  3. דרך שלישית היא לפנות אל חברות נדל"ן בקרית גת, בעלות ניסיות בהקמת קבוצות רכישה מורווחות. אנו ברימקס קרית גת מציעים קבוצות רכישה בפרוייקטים חדשים בקרית גת וכן דירות למכירה בכרמי גת, שכונה חכמה המאפשרת איכות חיים גבוהה.

בהצלחה!

Google+
facebook

מגדלי סמדר - פרוייקט מגורים יוקרתי ברובע הפרחים בלב קריית גת
​רימקס אלפא קריית גת - משרד תיווך בקרית גת. המשרד מתמחה בדירות למכירה בקרית גת.

עמוד הבית  | כרמי גת  | רובע הפרחים  | נדל"ן בקרית גת 

כתובת: מלכי ישראל 178, משרד 48, מתחם "ישפרו סנטר", קריית גת  

    טל': 08-6522522      אתר: www.remax-israel.com/alpha