הפר​וייקטים 

אנו ברימקס מזמינים אתכם להשקיע במגוון פרויקטים בקרית גת, אשר יבטיחו לכם איכות חיים, שירותי קהילה מגוונים, אווירה כפרית וכל זה במרחק של 35 דקות בלבד מתל אביב!

רימקס קריית גת מזמינה אתכם להשקיע במגוון פרוייקטים בשיווק בלעדי בלב ליבה של קרית גת. הפרויקטים השונים מאפשרים לכם לרכוש דירה למגורים או להשקעה, מתוך מגוון רחב של דירות מסוגים שונים ולהם תכנון אדריכלי חדשני ויוקרתי. בשל המחירים המשתלמים ביחס לערים אחרות באזור המרכז, מגוון של פרוייקטים בקרית גת נחשבים למאוד איכותיים ומשתלמים ומקנים את התמורה המלאה ואף יותר מכך, לכלל המצטרפים.


 

פרויקטים קיימים בכרמי גת

אם עוד לא נחשפתם ל"באזזז" שעוררו הפרוייקטים הרבים שקמו בשכונת כרמי גת, הרי שהגיע הזמן. שכונה זו ממוקמת בפאתי קרית גת, בסמוך פארק לכיש. מדובר ברובע מגורים יוקרתי אשר שמו הולך לפניו ולא בכדי, רובע זה נחשב להזדמנות נדירה להשקעה היות והוא מציע יתרונות רבים למצטרפים. באזור מיושמים פרויקטים רבים של בניה רוויה, אליהם ניתן להצטרף באמצעות צוות המתווכים של רימקס ולהם בלעדיות. בעזרת הידע והניסיון של הצוות המקצועי תוכלו לבחור את הנכס המושלם לרכישה לשם מגורים או השקעה ולהצטרף לאלפי משפחות אשר כבר שותפות לפרויקטים השונים. 


 

 

 

פרויקט אלפא סיטי

לצד פרויקטים קיימים, ישנם גם פרויקטים עתידיים אליהם ניתן להירשם, אחד העיקריים ביניהם הוא פרויקט "אלפא סיטי". הפרויקט המדובר עתיד להתרחש ברובע הפרחים בליבה של קריית גת, הממוקם בסמוך למרכז העסקים והמנהל שלה. אזור רובע הפרחים הוא חלק בלתי נפרד מן המרקם העירוני, אולם בשל נסיבות שונות עלה הצורך לחדש אותו. כתוצאה מכך הוחלט על תחילתו של תהליך בניה אשר עתיד לכלול בניה רוויה למגורים, מסחר ומוסדות ציבור. פיתוח אינטנסיבי, הקמת פארק שכונתי ועירוני, בנית מוסדות ציבור ובנייה רוויה של בנייני בוטיק נמוכים לצדם של בנייני יוקרה גבוהים, אלו הם רק חלק מן המאפיינים הבולטים של הפרויקט, ההופכים לאותו להשקעה משתלמת ביותר.


 

מדוע לרכוש נכס בקרית גת?

כיום אנשים רבים, הן יזמים והן קונים פרטיים מבינים כי על מנת ליהנות מתשואה מקסימלית ומנכס את ערכו יגדל עם השנים, עליהם להדיר רגליהם מאזור המרכז ולמצוא חלופות אחרות ומשתלמות הרבה יותר. כאן ערים מתפתחות נכנסות לתמונה והן מציעות שלל יתרונות נדל"ניים לרוכשים לצד איכות חיים ברמה גבוהה, אותה לא ניתן להשיג בשום מקום אחר- קרית גת היא הזדמנות נדל"נית מצויינת להדגים זאת. כאשר מדברים על נדל"ן בקרית גת, הרי שאיכות החיים מובטחת, זאת מכמה וכמה סיבות עיקריות וביניהן: סגנון הבניה החדשני, חיי קהילה עשירים, שילוב בין חיים בעיר לבין אווירה כפרית, קרבה לצירי תחבורה ראשיים ומגוון רחב של שירותים הזמינים לתושבים ממש כמו בתל אביב.


 

אזור המתפתח במהירות שיא

אחד הפרמטרים אשר הופכים השקעת נדל"ן למשתלמת הוא פיתוח אזורי. על כן אחד היתרונות המשמעותיים והמובהקים ביותר הנלווים לרכישת נכס בקרית גת בא לידי ביטוי בעובדה שהן העירייה והן משרד השיכון פועלים כדי לקדם בתנופה רבה את הפרוייקטים השונים. החזון שעומד מאחורי הקידום הוא בניית רובעי מגורים חדשים נגישים ונוחים, אשר יבטיחו לתושבים רמת חיים גבוהה. כתוצאה מכך הפרויקטים השונים מאופיינים עם סגנון בניה חדשני ומוביל ועם שמירה על סטנדרטים גבוהים של איכות. השאיפה להקנות לתושבים איכות חיים גבוהה מתאפשרת גם בשל הקפדה על שילוב של שטחים ירוקים בפרויקטים השונים, מתן שירותי מתקדמים לרבות שירותי חינוך, בריאות וקהילה לצד אזורי מסחר ותעשייה ודרכי גישה נוחות אל העיר ומחוצה לה (ביניהן מערכת כבישים, מחלפים וגשרים, תחנת רכבת וכיוצא בכך).


 

פרוייקטים בקרית גת: איכות הדירות בשמיים והמחירים ברצפה

כל משקיע, בין אם הוא בתחילת דרכו ובין אם בעל ניסיון, ובין אם הוא רוכש את הנכס במסגרת קבוצת רכישה או עצמאית, יודע כי השקעה משתלמת היא כזו שמספקת את מיטב התמורה. במונחים של נדל"ן הכוונה היא מציאת הפתרון הנדל"ני ההולם ביותר את הצרכים במחירים המשתלמים ביותר, זאת מבלי הצורך להתפשר על האיכות. בפרויקטים השונים בקרית גת ישנן פנים רבות להשקעה היות וקיימות שלל של אפשרויות בחירה החל בדירות למכירה בעלות שני חדרים ועד לחמישה ברמות מחיה שונות ובמחירים משתלמים ביותר. כך תוכלו למצוא את עצמכם מתגוררים בפרויקט יוקרתי ובדירה חדשה מן השקית, במחירים שלא תמצאו בשום מקום אחר. כמו כן בשל ההיצע הנרחב של הדירות החדשות בקרית גת שנבנות ברחבי העיר, לרשותכם עומדות שפע של הזדמנויות לרכישת נדל"ן בטווח מחירים רחב ומגוון.

אם הנכם מחפשים השקעת נדל"ן משתלמת, פרוייקטים קריית גת מהווים הזדמנות נדירה עבורכם לשנות את רמת ואיכות החיים שלכם מן הקצה אל הקצה. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר בהקדם ונשמח לסייע לכם להצטרף לפרויקט שעונה על כל החלומות שלכם. ​

 

     

Google+
facebook

מגדלי סמדר - פרוייקט מגורים יוקרתי ברובע הפרחים בלב קריית גת
​רימקס אלפא קריית גת - משרד תיווך בקרית גת. המשרד מתמחה בדירות למכירה בקרית גת.

עמוד הבית  | כרמי גת  | רובע הפרחים  | נדל"ן בקרית גת 

כתובת: מלכי ישראל 178, משרד 48, מתחם "ישפרו סנטר", קריית גת  

    טל': 08-6522522      אתר: www.remax-israel.com/alpha