הפרוייקטים

פרויקטים המהווים דוגמא להשקעה נדירה בנוף הישראלי

מחפשים נדל"ן משתלם להשקעה? מחפשים מגורים בסביבה קהילתית, חדשנית, נגישה ושקטה? פרויקטים בכרמי גת עשויים לעניין אתכם. פנו לרימקס – קריית גת, המציעה פרויקטים בשיווק בלעדי ברובע כרמי גת הייחודי ועתיר היתרונות. וכשאנו מדברים על יתרונות של פרויקטים בכרמי גת אנחנו מתכוונים למהפיכה של ממש: הזדמנות נדירה להשקיע בפרויקט הדגל של המדינה, ברובע מגורים עתיר יתרונות, פרי תכנון מוקדם שהשקתו מקודמת על ידי הרשויות המאפשרות הליך בניה מואץ. השתלבות בפרויקטים בכרמי גת תבטיח לתושבי הרובע איכות חיים, חדשנות, מגוון שירותי קהילה, אפשרות לגור בעיר בסביבה כפרית וכל זה רק במרחק 35 דקות נסיעה מתל אביב. עם כל כך הרבה יתרונות – ברור מדוע פרויקטים בכרמי גת נחשבים להשקעה נדירה, חד

פעמית ומשתלמת במיוחד: מהרו להשקיע שלא תפסידו, חלון ההזדמנויות עומד להיסגר.


 

רובע כרמי גת – על מה כולם מדברים?

בפאתי קרית גת, בסמוך לפארק לכיש,  נבנה רובע מגורים יוקרתי ועתיר מוניטין "רובע כרמי גת". אם אתם מתעניינים בהשקעות נדל"ן וודאי אם אתם מחפשים דירה למגורים ולא רק דירה להשקעה, אין סיכוי שפספסתם את השמועות ואת ה"באזזזז" וההד העצום שעוררה הקמתה של שכונת כרמי גת.  

 

הפרויקטים בכרמי גת נחשבים לפרויקטים יוקרתיים, משתלמים ומזמינים – אלפי משפחות כבר הצטרפו לפרויקטים בכרמי גת, אז למה אתם מחכים? מהרו והצטרפו גם אתם לאחד הפרויקטים המשווקים בבלעדיות על ידי משרד התיווך רמקס קרית גת.  

הדרך היעילה ביותר להפוך לבעלי דירות בשכונת כרמי גת היא הצטרפות לאחד הפרויקטים הרבים המיושמים הלכה למעשה בשכונת כרמי גת המוקמת בימים אלה ממש. פרויקטים בכרמי גת ניתן לאתר בעזרת מתווכים של רימקס קרית גת שנהנים מבלעדיות ויכולים להציע לכם נכסים רבים לרכישה לשם השקעה ו/או מגורים בשכונת כרמי גת. הצטרפות לפרויקטים בכרמי גת תאפשר לכם ליהנות מהיתרונות הרבים ברובע המגורים הייחודי והמיוחד בישראל.  


 

מה כל כך מיוחד בפרויקטים?

רובע המגורים קריית גת כבר זכה לכל הסופרלטיבים האפשריים. הרובע שכונה "שכונת העתיד" ו"רובע המגורים של המחר" הוכתר כבר מזמן כהזדמנות נדירה וחד פעמית להשקעה – מי שמשקיע בפרויקטים בכרמי גת עושה בחוכמה, שהרי לא סתם כינו את ההשקעה בכרמי גת – השקעה של פעם בדור.

 

אתם ודאי תוהים ורוצים לרדת לעומקן של כל הקביעות הנחרצות הללו – אז מה הפך את רובע כרמי גת לרובע מגורים פופולרי? ואיך הפכו פרויקטים בכרמי גת לשם נרדף להשקעה משתלמת, לסטנדרט בניה גבוה, לחדשנות ולמצויינו?  כל התשובות קשורות לאופייה הייחודי של שכונת כרמי גת.   

סוף מעשה במחשבה תחילה

שכונת כרמי גת היא השכונה הראשונה בישראל שנבנית מאפס לאחר תכנון קפדני, מחשבה תחילה והשקעה מדוקדקת לפרטי פרטים של פני השטח, השירותים והמאפיינים – הן של השכונה עצמה והן של הפרויקטים בכרמי גת. בדומה לעיר מודיעין, גם בכרמי גת הושקעו משאבים רבם בעיצוב השכונה קודם להקמתה. המתווה החדשני ועתיר היתרונות של שכונת כרמי גת והפרויקטים בכרמי גת גובש על ידי מומחים רבים במטרה לענות על צרכים מרובים ומגוונים של המתיישבים במקום. עובדה זו הופכת את רובע כרמי גת לרובע מגורים מיוחד ונדיר בנוף הישראלי, רובע מגורים עתיר יתרונות.  


 

מהם היתרונות של הפרויקטים החדשים?

בנייה חדשנית, שילוב בין עיר לכפר, חיי קהילה, שירותים איכותיים זמינים ונגישות גבוהה - כל אלה ועוד הם רק חלק מיתרונות השכונה שעיריית קרית גת ומשרד השיכון מקדמות בתנופה רבה. פרויקטים בכרמי גת מצטיינים באיכות בנייה חדשנית ומובילה, תוך שמירה על סטנדרט בנייה גבוה ומוקפד, לשם מימוש החזון שרקמו הרשויות לפיתוח האיזור, שעיקרו בניית רובע מגורים חדשני, נגיש ונוח המבטיח לתושבים איכות חיים ייחודית וגבוהה במיוחד.  

 

איכות החיים ברובע כרמי גת מובטחת גם הודות לרמת שירותים מתקדמת (שירותי בריאות, חינוך וקהילה זמינים המשובצים בשכונה), שילוב שטחים ירוקים בין הפרויקטים השונים בכרמי גת, שבילי הליכה ואופניים בשדירה מרכזית עמוסת מרכזי שירותים, מסחר ותעשייה, המחברת את השכונה לשמורת הטבע הסמוכה (פארק חבל לכיש). ההנאה מהירוק והטבע לא תחייב את הרחקת תושבי השכונה מהעיר הודות לדרכי גישה נוחות למרכזי הערים (מערכות כבישים, גשרים ומחלפים, תחנת רכבת סמוכה וקרבה לעיר תל אביב).  

אפשרויות השקעה מרובות

הפרויקטים בכרמי גת מאפשרים לכל אחד למצוא את פתרון הנדל"ן האידאלי עבורו. דירות שניים, שלושה, ארבעה וחמישה חדרים בכרמי גת זמינות לכל דורש. מרבית הדירות לשני חדרים בכרמי גת נמכרות למשקיעים ואילו משפחות הבוחרות לגור ברובע המגורים החדשני והיוקרתי לרוב בוחרות בדירות 3 חדרים בכרמי גת או דירות 4 חדרים בכרמי גת, המהוות נכסים מבוקשים במיוחד ברובע. פרויקטים בכרמי גת כוללים כמובן גם היצע של דירות חמישה חדרים בכרמי גת, פנטהאוזים ודירות גן בכרמי גת במחירים משתלמים ביותר.  


 

מחירים נמוכים – הזדמנות נדירה להשקעה

מי שמצטרף לפרויקטים בכרמי גת מנצל הזדמנות נדל"נית נדירה במחוזותינו – איפה תמצאו דירות חדשות ואפילו קוטג'ים במחירי רצפה שכאלה? אנו מדברים על נכסי נדל"ן – דירות חדשות וקוטג'ים הנמכרים בפרויקטים בכרמי גת במחיר של החל מ650,000 ש”ח. מחירי הדירות בפרויקטים בכרמי גת נעים בין קצת יותר מחצי מיליון ש"ת ועד מיליון ותשע מאות אלף ש"ח, תלוי כמובן במאפיינים של הדירה. בזכות היצע גדול מאד של פרויקטים בכרמי גת יש ברובע המגורים נכסי נדל"ן בטווח מחירים מגוון ונרחב  ביותר וקבוצות רכישה שמציעות לכם הזדמנות עסקית.

 

רוצים לשמוע עוד על דירות חדשות בקרית גת, הזדמנויות לרכישת נדל"ן בקרית גת וקבוצות רכישה?

צרו עמנו קשר בטלפון 08-6522522 או דרך האתר.

Google+
facebook

מגדלי סמדר - פרוייקט מגורים יוקרתי ברובע הפרחים בלב קריית גת
​רימקס אלפא קריית גת - משרד תיווך בקרית גת. המשרד מתמחה בדירות למכירה בקרית גת.

עמוד הבית  | כרמי גת  | רובע הפרחים  | נדל"ן בקרית גת 

כתובת: מלכי ישראל 178, משרד 48, מתחם "ישפרו סנטר", קריית גת  

    טל': 08-6522522      אתר: www.remax-israel.com/alpha