כרמי גת - השכונה החכמה הראשונה בישראל

מיקום מרכזי  >  35 דק' מתל אביב  >  עיר חכמה  >  7500 יחידות של איכות חיים

שכונה חדשה בצפון קריית גת, 35 דקות מתל אביב

הקמת מוסדות חינוך לרווחת תושבי השכונה הכוללים:

  • 110 כיתות לימוד לבתי ספר יסודיים

  • 110 כיתות לימוד לבתי ספר תיכון מדעי

  • 55 כיתות גן

  • 28 כיתות מעון

חינוך

הממשלה תשקיע 1.5 מיליארד ש"ח להקמת תשתית חיים מתקדמת בקריית גת צפון.
ממשלת ישראל מתחייבת להקמת תשתיות, מערכות חינוך ומוסדות ציבור.

ממשלת
ישראל

עיר חכמה משתמש בטכנולוגית מידע ותקשורת ICT. עיר המשתמשת ביעילות במשאבים שלה, יוצרת חסכון בהוצאות ובאנרגיה, משפרת את השירותים לאזרח, משפרת את איכות החיים והסביבה.

עיר
חכמה

איכות
חיים

בניית מערכת תשיתיות עירונית מתקדמת ומתפתחת. הקמת פארק עירוני המשתרע על 700 דונם

שכונת "כרמי גת" מתוכננת להשתרע על פני כ-3,000 דונם ולכלול כ-7,600 יחידות דיור שבליבן פארק ירוק של 700 דונם. שיווק מתחמי הדיור לעמותות וקבלנים יבוצע באופן הדרגתי כאשר כ-700 יחידות כבר יצאו למכרז שבאחד מהמכזרים זכתה קבוצת הרכישה "קריית האחדות", עוד כ-1500 יח' דיור יצאו למכרז שיסגר בספטמבר 2013, כ-2,500 במהלך 2014 והשאר ב2015. תחילת אכלוס צפויה ב2015.

 

שכונה "כרמי גת" תיבנה סמוך לקריית גת של היום, באזור הירוק של נחל לכיש, במרכז דקות ספורות מכביש שש. מה שמציב אותה במרחק חצי שעה מתל אביב, 40 דקות מירושלים. שלא לדבר על מסילת הרכבת שמקשרת לכל מקום בישראל.

שכונת "כרמי גת" - חלוצת הסכמי הגג

מודל הסכמי הגג הינו בשורה חדשה של ליווי ממשלתי לפרוייקטי הדגל אותם תשווק רשות מקרקעי ישראל בשנים הקרובות. מדובר בשיתוף פעולה בין משרדי הממשלה השונים והרשות המקומית שנועד להסיר חסמים ולהאיץ את קצב הקמת השכונות החדשות.

עפ"י המודל יוגדרו מראש תקציבים להקמת תשתית ומוסדות ציבור עוד בטרם תחילת הבניה וכן יוסרו מראש חסמים לקבלת היתרי בניה כך שניתן יהיה לקבלם תוך 90 יום במקום 8 חודשים.

משרדי הממשלה התחייבו במסגרת ההסכם להשלים את בניית התשתיות עד סוף 2015 ולהקים את מוסדות החינוך הנדרשים עד חודש מרץ 2017. כמו-כן, יסדיר משרד התחבורה את הגישה לעורקי התנועה המרכזיים, לרבות כביש 35 המוביל למחלף גת של כביש 6 הנמצא מרחק נסיעה של דקות ספורות מהשכונה החדשה.

 

חתומים על ההסכם שר השיכון, מנכ"ל משרד ראש הממשלה, מנהל רשות מקרקעי ישראל, ראש עיריית קריית גת וכן משרדי החינוך, הבריאות, התחבורה, הכלכלה והגנת הסביבה.

 

Google+
facebook

מגדלי סמדר - פרוייקט מגורים יוקרתי ברובע הפרחים בלב קריית גת
​רימקס אלפא קריית גת - משרד תיווך בקרית גת. המשרד מתמחה בדירות למכירה בקרית גת.

עמוד הבית  | כרמי גת  | רובע הפרחים  | נדל"ן בקרית גת 

כתובת: מלכי ישראל 178, משרד 48, מתחם "ישפרו סנטר", קריית גת  

    טל': 08-6522522      אתר: www.remax-israel.com/alpha