המכרזים הקרובים בקריית גת

קריית גת מערב

שכונת "הפרחים"

תכניתה של רשות מקרקעי ישראל בקרית גת מערב כוללת תוספת של 9,360 יח' דיור מגדילה למעשה את קרית גת פי שלושה.
 

קרית גת מערב משלבת סוגים שונים של בנייני מגורים בבניה מרקמית, בניינים נמוכים, גבוהים וצמודי קרקע, המאפשר מגוון אוכלוסייה - צעירים, זוגות, משפחות, משפרי דיור, ואוכלוסייה מבוגרת. התכנית קובעת כי 25% מכלל יח"ד יהיו יחידות דיור קטנות (87 מ"ר).

השכונה טובלת בשטחים ירוקים  – יער פלוגות, פארק יובל לכיש ושדרות נופיות המהוות חלק מטבעת נופית של פארקים, יער וטיילות סביב כל העיר קרית גת.  השכונה החדשה מושתתת על מערכת שלוש שדרות ראשיות המחברות את השכונה לעיר הקיימת ומובילות לפארק יובל לכיש ממערב. השדרות מציעות גישה נוחה לתחבורה ולהולכי רגל בין השכונה החדשה לעיר הקיימת.

 

התכנית קובעת שטח של כ 280 דונם עבור מבני ציבור, אשר ישרתו אוכלוסיה של כ-30,000 נפש כ 230 דונם עבור מבנים לחינוך, כ- 40 דונם למבני תרבות וקהילה, והיתרה למבני דת.

התכנית כוללת שטחים פתוחים המלווים את יובל נחל לכיש ברמת פיתוח נמוכה בהיקף של 780 דונם ושצ"פים אינטנסיביים בהיקף של 540 דונם.

 

השדרה הראשית, שדירת צה"ל היא ציר ראשי בקרית גת שלאורכו מוסדות ציבוריים רבים. הציר ממשיך אל תוך השכונה החדשה כשדירה ראשית שבמרכזה כיכר עירונית המשלבת מסחר, תעסוקה ומגורים. שדרה נוספת מצפון לדרום מקשרת את כל מתחמי השכונה אל יער פלוגות.

 

התכנית משלבת רחובות, שדרות, כיכרות, רחובות ממותני תנועה ושבילי הולכי רגל ורוכבי אופניים המאפשרים התאמה ונגישות לילדים, לקשישים, לבעלי צרכים מיוחדים, לאורחים מזדמנים ולכלי רכב ומשולבים במוסדות ציבור, חינוך וחברה. התכנון שם דגש על תנועת הולכי רגל באמצעות מערכת שבילים שתאפשר חציה בין מגרשי המגורים כך שמרחק ההליכה קטן יחסית.

רובע "הפרחים" נמצא בלבה של קריית גת וסמוך למרכז העסקים והמינהל שלה.

בשל נסיבות מן העבר, מגורים פשוטים שפונו ונהרסו כמעט כולם, נותר רובע זה כמו "חור שחור" במרקם העירוני.

תוכנית זו בא לתקן מצב זה ומציעה "מילוי" של בינוי הכולל מגרוים, מסחר ומוסדות ציבור.

הנושאים העיקריים בתוכנית הם - פיתוח אינטנסיבי של שד' לכיש, פיתוח גן לינארי לאורך רח' יסמין, פארק שכונתי ועירוני, בניה של מוסדות ציבור ובנייה רוויה של בנייני בוטיק נמוכים ובנייני יוקרה גבוהים.

חלק משכונת "הפרחים" כבר אוכלסה בסוף שנת 2016, חלק נוסף נמצא כרגע בשלבי בניה מתקדמים והחלק האחרון שנמצא באזור המזרחי של השכונה עתיד להיות משווק בשנת 2017.

דירות 3 חד' - החל מ-740,000 ש"ח

דירות 4 חד' - החל מ-780,000 ש"ח

אומדני מחיר

החלה הרשמה מוקדמת למכרזים הקרובים

דירות 5 חד' - החל מ-890,000 ש"ח

רוצים לקבל פרטים נוספים?
מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם

בשיווק בלעדי

Google+
facebook

מגדלי סמדר - פרוייקט מגורים יוקרתי ברובע הפרחים בלב קריית גת
​רימקס אלפא קריית גת - משרד תיווך בקרית גת. המשרד מתמחה בדירות למכירה בקרית גת.

עמוד הבית  | כרמי גת  | רובע הפרחים  | נדל"ן בקרית גת 

כתובת: מלכי ישראל 178, משרד 48, מתחם "ישפרו סנטר", קריית גת  

    טל': 08-6522522      אתר: www.remax-israel.com/alpha