דירות בכרמי גת   

אלפי ישראלים כבר הצטרפו לפרויקטים המובילים המיושמים ברובע המגורים "כרמי גת". אם גם אתם רוצים ליהנות מאפשרויות דיור והשקעה במחיר הוגן, מהזדמנויות נדירות וחד פעמיות, מיוקרה, שקט, חיי קהילה ושפע יתרונות של רובע המגורים החדשני הזה, אתם מוזמנים לקרוא על הפרויקטים בשכונה ועל הדירות בכרמי גת, ולגלות איך מצטרפים לברי המזל שכבר הגשימו את החלום.  

 

נעים להכיר – דירות בכרמי גת 

רובע המגורים כרמי גת ממוקם בקרית גת סמוך לפארק נחל לכיש ונחשב לפרויקט נדל”ן ייחודי ורב היקף – זו הפעם הראשונה בישראל, מאז הקמת העיר מודיעין, שמוקם פרויקט מגורים כה גדול, במחשבה ותכנון תחילה, תוך שימת דגש על היבטים רבים ומגוונים לתועלת תושבי הרובע ולתועלת העיר. הרובע שיכלול אלפי יחידות דיור בבנייני מגורים ובבתים צמודי קרקע (בנה ביתך) כבר קורם עור וגידים – פרויקטים רבים יצאו לדרך ונמצאים בשלבי יישום שונים. זה הזמן להצטרף לפרויקט המגורים הייחודי והמיוחד וליהנות מיתרונות רבי חשיבות.  


 

היתרונות של רובע כרמי גת

אז מה מיוחד כל כך בשכונת כרמי גת? למה כולם נוהרים לשם וחולמים לרכוש דירות בכרמי גת? למה קמים בזה אחר זה פרוייקטים בקרית גת? מדוע כיצד לרכוש נדל"ן במסגרת קבוצת רכישה? מהו סוד הקסם של השכונה ששמה הפך כבר מזמן למותג המסמל הזדמנות נדל"נית חד פעמית?

 

 

בניה איכותית

הודות להקפדה על איכות, דרישות גבוהות ופיקוח, מתאפיינת הבנייה בכרמי גת באיכות בנייה חדשנית ומובילה. דירות בכרמי גת נחשבות למוצר איכותי, חדשני ומבוקש, הודות לסטנדרט בנייה גבוה ומוקפד. הרשויות הציבו סטנדרטים גבוהים ביותר ליזמים ולקבלנים המעורבים בפרויקטים של כרמי גת ובפיתוח האיזור הושקעו מחשבה תחילה ותכנון מוקפד. כל זאת תוך ראיית התמונה השלמה בדרך למימוש חזון כללי לפיתוח כלל-אזורי ויצירת רובע מגורים יוקרתי, איכותי, חדשני ונדיר בנוף הארץ ישראלי.  


 

כפר אורבני

רובנו מפנטזים על חיים בסביבה שקטה וירוקה ושואפים לחיי כפר נינוחים, אבל המציאות מכתיבה את הקרבת החלום בשל הצורך במרכז עירוני לשם פרנסה ושירותים חיוניים. בכרמי גת בעיה זו נפתרת בזכות מאפייניה הייחודיים של השכונה המאפשרים לגור בכפר ולחיות בעיר. מסתבר שלא חייב להתנתק מעורקי החיים האורבניים כדי לזכות למעט שקט ושלווה. בכרמי גת ניתן להגשים את החלום ישראלי: מרקם המגורים הוא כפרי הודות לשטחים ירוקים רבים המשובצים ברובע, ובמקביל התושבים נהנים מגישה קלה, יעילה ומהירה למרכזי הערים בזכות מעברים וגשרים למרכז העיר קריית גת, קרבה לקווי רכבת וכביש 6 (רק 35 דקות נסיעה לתל אביב). כך נהנים תושבי כרמי גת מיתרונות של מגורים בעיר יחד עם יתרונות של מגורים בכפר: גם נגישות למרכזי ערים וגם נוף ירוק ושטחים אקולוגיים, גם ניתוק ושלווה וגם שירותים נחוצים זמינים וחיי פנאי ותרבות פעילים.   


 

חיי קהילה

מאפייניו הייחודים של רובע כרמי גת מאפשר חיי קהילה תוססים: הרובע כולל שדירה מרכזית בה ימוקמו שירותים עירוניים נחוצים בתי מסחר ומרכזי תעסוקה; דירות בכרמי גת תהיינה קרובות לשדרה זו; ברובע ישובצו אזורים מוריקים, פינות חמד ופארקים ציבוריים; השדרה המרכזית של הרובע תישק לפארק חבל לכיש ותאפשר גישה נוחה לאיזור אקולוגי יפהפה; ברובע ייסלל מערך של כבישי אופניים ומסלולי הליכה; וכן יוקצו שטחים לקיום פעילויות קהילתיות וציבוריות, פעילויות של תרבות ופנאי לצד הדירות בכרמי גת. כמו כן, בשכונה יוקמו מוסדות חינוך חדשניים ומעודכנים ברוח הזמן, יותקנו מערכות חדשניות לרווחת התושבים ותושק בנייה ירוקה שתורמת איכות הסביבה.  


 

הפרויקטים בשכונת כרמי גת

לאור כל האמור, מה הפלא שגם אתם, כמו רבים אחרים, שואפים להגשים את החלום ולגור ברובע החלומות היוקרתי ועתיר היתרונות של כרמי גת. אתם מוזמנים לפנות ל"רימקס" – חברת התיווך המתמחה באיזור, ולהגשים את החלום כבר היום.    

 

חברת רימקס כבר שיווקה בהצלחה מספר פרויקטים בשכונת כרמי גת ומשווקת קבוצת רכישה נוספת למגורים ברובע "הפרחים".

 

למידע נוסף על נדל"ן בקרית גת לחצו כאן. 

Google+
facebook

מגדלי סמדר - פרוייקט מגורים יוקרתי ברובע הפרחים בלב קריית גת
​רימקס אלפא קריית גת - משרד תיווך בקרית גת. המשרד מתמחה בדירות למכירה בקרית גת.

עמוד הבית  | כרמי גת  | רובע הפרחים  | נדל"ן בקרית גת 

כתובת: מלכי ישראל 178, משרד 48, מתחם "ישפרו סנטר", קריית גת  

    טל': 08-6522522      אתר: www.remax-israel.com/alpha